Коли заходить мова про схуднення і зниження ваги за рахунок жиру, нерідко постає питання про те, як обійтися мінімальними втратами сухої м'язової маси. Також тих, хто худне, цікавить питання, як прискорити цей процес і зробити його максимально ефективним. У статті будуть описані основні принципи процесу спалювання жирів, а також як сприяють цьому BCAA.

Всі програми по жиросжиганию і зниження ваги мають одну спільну річ: для ефективності вони вимагають низькокалорійної дієти. Пояснення просте: щоб скинути вагу, необхідно споживати калорій менше, ніж витрачати. Зменшити денну калорійність потрібно приблизно на 250-500 ккал.

Однак існують деякі проблеми, які швидше за все виникнуть на такій дієті:
- Втрата м'язової маси;
- Знижений рівень енергії і, як наслідок, більш важкі тренування;
- Протягом дня може траплятися сильне підвищення апетиту.

На щастя, добавки BCAA можуть запобігти втраті м'язів і підтримувати м'язову енергію на високому рівні. Ці амінокислоти становлять третину від усіх амінокислот в м'язовій тканині, і, відповідно, прийом додаткових BCAA перед тренуванням і в дні відпочинку допоможе уникнути м'язової втоми і тренуватися з належною ретельністю. До того ж, BCAA прискорюють відновлення м'язів, що дозволяє частіше проводити тренування.

На строгій низькокалорійній дієті дуже важливо отримувати достатню кількість BCAA. Найчастіше сучасній людині складно споживати достатні обсяги якісних білкових продуктів, і в такому випадку на допомогу приходять добавки «БЦАА». Форма не має значення: можна вибрати порошкові, в таблетованому або капсульованному фасуванні. Головне – звернути увагу на вміст (кількість) BCAA в одній порції.

На жироспалюванні BCAA з підвищеним вмістом лейцину (8:1:1 до ізолейцину і валіну) будуть найкращим препаратом. Численні дослідження показали, що саме лейцин в найбільшій мірі насичує м'язи в умовах навмисного голодування. Тобто, за допомогою таких добавок ви зможете позбутися від зайвих жирових відкладень, при цьому не втрачаючи сили і м'язову масу. Більш того, при певному виді тренінгу можна домогтися гарної рельєфності мускулатури.

Вживання BCAA дає можливість не «запихатися» вареними курячими грудками для підтримки м'язів, а безпосередньо споживати корисні амінокислоти в найбільш легкозасвоюваній формі. До того ж, ця добавка допомагає краще себе почувати протягом дня: зникає м’язова в’ялість.

Джерело: http://www.epochtimes.com.ua/ru/krasota-i-zdorove/5-sposobov-kak-ne-poteryat-motivaciyu-vo-vremya-trenirovok-125842.
Ответы на “Низькокалорійна дієта і BCAA”